UNILAMP
Waar te koop

ARPA LIGHT Projectverlichting BV Bavel

Ambachtsweg 2

4854 MK  BAVEL

Tel.nr.: 0161 – 438 448

E-mail: info@arpalight.nl

 

Vestiging Heerenveen

Abe Lenstra Boulevard 52-1

8448 JB  HEERENVEEN

Tel.nr.: 0513 – 620 828

De Jong Verlichting BV Hengelo (ov)

Westermaatsweg 6

7556 BT  HENGELO (ov)

Tel.nr.: 074 – 259 08 91

E-mail: info@dejongverlichting.nl

ETK Project- en Industrieverlichting BV Bodegraven

Italiëweg 13

2411 NR  BODEGRAVEN

Tel.nr.: 0172 – 61 51 46

E-mail: sales@etk.nl

Geven & van Kessel BV Oss

Galiersweg 4

5349 AT  OSS

Tel.nr.: 0412 – 64 30 36

E-mail: info@gevenvankessel.nl

Maas & Hagoortlampen Kapelle

Nijverheidsweg 2

4462 GP  KAPELLE

Tel.nr.: 0113-223 647

E-mail: info@maashagoort.nl

Schuurman, Elektrokern

Alkmaar (Hoofdkantoor)
Fluorietweg 29
1812 RR Alkmaar
Tel. 072-5412333
Fax 072-5408514
info@schuurman-ce.nl

Breda
Minervum 7170
4817 ZN Breda
Tel. (076) 572 21 00
Fax (076) 572 21 22
breda@schuurman.nl

Drachten
De Gaffel 19 (bedrijfsnr. 500)
9206 AV Drachten
Tel. (0512) 53 19 19
Fax (0512) 51 24 78
drachten@schuurman.nl

Enschede
Chroomsteden 7
7547 TL Enschede
Tel. (053) 428 22 77
Fax (053) 428 29 01
enschede@schuurman.nl

Helmond
Churchilllaan 101
5705 BK Helmond
Tel. (0492) 57 62 00
Fax (0492) 57 62 90
helmond@schuurman.nl

Roermond
Daalakkerweg 22
6041 BL Roermond
Tel. (0475) 57 90 00
Fax (0475) 57 90 10
roermond@schuurman.nl

Rotterdam (haven 3073)
Driemanssteeweg 52
3084 CB Rotterdam
Tel. (010) 493 88 88
Fax (010) 493 88 80
rotterdam@schuurman.nl

Alkmaar (Hoofdkantoor)
Fluorietweg 29
1812 RR Alkmaar
Tel. (072) 541 23 00
info@schuurman.nl

Spectrus Licht en Advies Deventer

Teugseweg 25

7418 AM  DEVENTER

Tel.nr.: 0570 – 59 27 86

E-mail: mail@spectrus.nl

Vredenburg Hengelo BV Hengelo (ov)

Westermaatsweg 1

7556 BW  HENGELO (ov)

Tel.nr.: 074 – 245 50 00

E-mail: info@vredenburg.net

Buitenlandse dealers

Eltega GmbH Ahaus (Duitsland)

Daimlerstrasse 31

D 48683  AHAUS

DUITSLAND

Tel.nr.: 0049 – 2561 687 990

E-mail: eltega@hotmail.de

Lidacel LTD Dublin (Ierland)

Unit 18 Willow Business Park

Knockmitten Lane Nangor Road

I12  DUBLIN

IERLAND

Tel.nr.: 00353 – 1460 53 42

E-mail: sales@lidacel.com

Multline NV Lummen (België)

Europaweg 1

B 3560 LUMMEN

BELGIE

Tel.nr.: 0032 – (0)11 450 260

E-mail: sales@multiline.com

Siteco GmbH Traunreut (Duitsland)

Georg Simon Ohmstrasse 50 Geb. 320

D 83301  TRAUNREUT

DUITSLAND

Tel.nr.: 0043 – (0)1250 24 288

E-mail: j.kirchmayer@siteco.at

Siteco GmbH Wien (Oostenrijk)

Leonard Bernstein Strasse 10

A 1220 WIEN

OOSTENRIJK

Tel.nr.: 0043 – (0) 2502 4242

E-mail: j.kirchmayer@siteco.at